Uzmanlar

 

222

Uzm. Klinik PSİKOLOG/ Psikoterapist Eyüp AKIN;

1986 yılında Düzce’de doğan Eyüp AKIN, İlk ve orta öğrenimimi Düzce’ de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2009 yılında,  Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji Master’ini de 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır.

1968 Denizli doğumlu, 1991 de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.  1991-1996 yılları arasında Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezinde pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1996-2000 yılları arasında Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi  Merkezinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak  Göğüs Hastalıkları Uzmanı oldu. Hekimlik pratiği sırasında psikolojik etmenlerin bedensel yakınmalar  ve hastalıkların oluşumunda olduğu kadar, iyileşme sürecinde de çok belirleyici olduğunu  fark etmesiyle psikoloji alanına ilgi duyarak bu konuda eğitimler aldı.
 IMG-4276
 1988 yılında İstanbul’da doğan Duygu Karacar Aktaş, Lisans eğitimini İstanbul Ticaret
Üniversitesi Psikoloji Bölümünü’nde üstün başarı bursu ile 2012 yılında tamamlamıştır.
fotograf
1986 yılında Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır…
Sayfa başına git