Uzmanlarımız

Umut Terapi Uzmanlarını Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.

Uzm. Klinik Psikolog

Eyüp AKIN

1986 yılında Düzce’de doğan Eyüp AKIN, İlk ve orta öğrenimimi Düzce’ de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2009 yılında,  Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji Master’ini de 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır. Çeşitli eğitim kurumlarında, danışmanlık merkezlerinde, şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve  seminer çalışmalarını sürdürmüştür.

Uzm. Klinik Psikolog

Meral KAYA

(Sadece Online Terapi)

1989 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Aynı yıl psikolojik danışman olarak çalışma hayatına başladı.

Uzm. Klinik Psikolog

Meryem YILDIRIM

İLGİLENİLENALANLAR:

  • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
  • Yaşam Dönemleri Ve Uyum Problemleri
  • Çocuklarda Davranış Bozukluğu İle Çalışmalar
  • Oyun Terapisi

Psikolog

Aybüke UYSUN

Psikolog Aybüke Uysun, 1998’de Sakarya’da doğmuştur. Üniversiteye kadar olan sürecini Sakarya’da tamamlayıp, 2021 yılında İstanbul Gedik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş ve Gedik Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Psikolog

Ezgi KÖSEOĞLU

Psikolog Ezgi Köseoğlu, 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise yıllarını İstanbul’da tamamlayıp, 2021 yılında Marmara Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümü mezunu olmuştur. Lisans eğitimi süresince birçok farklı kurum ve kuruluşta gönüllü faaliyetlerde bulunmuş, aktif rol oynamıştır.

Psikolog

Funda EMİ ÇOLAKOĞLU

1983 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul eğitimimi Ankara’da, ortaokul ve lise eğitimimi Çanakkale’de tamamladım. 2000 yılında tam burslu olarak girdiğimİstanbul Maltepe ÜniversitesiPsikoloji Bölümü’ndebir yıl süren ingilizce hazırlık eğitimi alarak 2005 yılında mezun oldum. 

Psikoterapist

Ahmet Kara

1990 yılında Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde doğdu. İlköğretim ve lise öğrenimini Düziçi ilçesinde tamamladıktan sonra 2012 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

Psikolojik Danışman / Psikoterapist

Yasin GÖÇER

Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2006 yılında mezun oldum.Çeşitli kurumlarda psikolojik danışmanlık hizmetlerinde ve seminer çalışmalarında bulundum. Seanslarımda içinde bir çok kuramı ve tekniği barındıran Bütüncül Psikoterapi Yaklaşımını kullanmaktayım. Bütüncül Psikoterapi Yaklaşımında kullanılan terapi ekolleri şu şekildedir; Dinamik Terapi, Aktarım Odaklı Terapi, Bilişsel-Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, İlişkisel Psikanaliz, Ego Psikolojisi, Masterson Yaklaşımı, Kendilik Psikolojisi, Transaksiyonel Analiz ve Varoluşçu Terapi. Travma tedavilerindedaha çok Hipnomedidatif Yeniden İşlemleme Terapisi (HYT) tekniğini kullanmaktayım.

Çalışma Alanlarım: Yetişkin Bireysel Terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi ve Ergen Terapisi

 

WhatsApp'ı Aç
???? Merhaba!
Merhaba ????
Nasıl yardımcı olabiliriz?